زمان پاسخگویی 24/7

  084-33382622-5

  تماس با مدیران

  info@1003ilam.ir

  دستگاه های حضور و غیاب

  دستگاه حضور و غیاب یک دستگاه الکترونیکی است که پرسنل سازمان را قادر می سازد از طریق آن تردد (ورود و خروج)، مرخصی و ماموریت و ... را ثبت نمایند، در سازمان های بزرگ ثبت ورود و خروج کارمندان بدون دستگاه حضور و غیاب کار دشواریست و لزوم وجود دستگاهی جهت کنترل تردد پرسنل امری ضروری برای افزایش امنیت و مدیریت آسان محسوب می شود. همچنین دستگاه حضور و غیاب با بهره گیری از نرم افزار مرتبط خود می تواند به صورت دقیق و با سهولت محاسبه دقیقی از مدیریت ورود و خروج کارکنان، مدیریت میزان حضور کارکنان، مدیریت میزان کارکرد پرسنل، میزان اضافه کار، کسر کار، مرخصی و ماموریت پرسنل را بصورت آنلاین در طی گزارشات جامع مدیریتی ارائه نماید.

  توسط سامانه حضور و غیاب به راحتی دستمزد کارمندان محاسبه خواهد شد و از مشکلات احتمالی در نحوه محاسبه کارکرد و خطاهای انسانی و سوء استفاده افراد در ثبت تردد جلوگیری خواهد شد، با توجه به لزوم دقت در احراز هویت پرسنل دستگاه حضور و غیاب از برجسته ترین و محبوب ترین راهکارها جهت تضمین امنیت استفاده می کنند که به آنها الگوریتم های بایومتریک اطلاق می شود ازجمله آنها می توان به اثرانگشت، الگوی شبکیه، عنبیه، چهره نگاری و... اشاره کرد که در کنار روش های رمز و کارت شناسایی قرار گرفته و امنیت احراز هویت را به صورت کامل تامین می نماید. جهت انتخاب دستگاه حضور و غیاب متناسب با سازمان شما با توجه به ویژگی ها و مشخصات گوناگون هر یک از دستگاه های حضور و غیاب غدیر مانند تعداد کارمندان، قیمت دستگاه حضور و غیاب، شرایط و مکانی که جهت استفاده از دستگاه حضور و غیاب در نظر گرفته اید، تکنولوژی و امکانات دستگاه ، نرم افزار حضور و غیاب نرم افزار کنترل تردد ارباب رجوع و ... قبل از خرید با مشاورین و کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

  Image

  آدرس شرکت

  آدرس :

  ایلام - خیابان پاسداران - خیابان واسطی

  ایمیل آدرس :

  info@1003ilam.ir

  شماره تلفن :

  084-33382622-2

  شرکت هزاره سوم خدمات دهنده در حوزه های اگریگیتوری ، شتابدهی ، ارائه تجهیزات رایانه ای ، تولید محتوای دیجیتال ، دیجیتال مارکتینگ و ... می باشد 

  عضویت در خبرنامه

  جستجو